Konferencje online: interaktywnie, profesjonalnie, z pomysłem

Jeśli Twoja firma czy startup planuje w najbliższym czasie zorganizować interesującą konferencję online, warto podejść do tego tematu profesjonalnie. Szczycimy się mianem specjalistów w dziedzinie realizacji konferencji, w tym wideokonferencji online, dlatego zapraszamy Cię do współpracy. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w konferencjach live, zwłaszcza takich, które mają charakter edukacyjny. Zadbamy o profesjonalne narzędzia, idealny odbiór, właściwą dynamikę, wszystko z myślą o tym, aby Twoja konferencja online okazała się prawdziwym sukcesem.

Profesjonalna realizacja konferencji: mamy dowody!

Nasze produkcje cieszą się popularnością w całej Polsce. Konferencje takie jak: Audio River 2012, Front Trends 2016, Polyconf 2016, to wszystko realizacje naszej agencji reklamowej. Jeśli jesteś właścicielem dobrze rokującej firmy, bądź startupu z perspektywami, z pewnością zależy Ci na kompleksowych działaniach marketingowych. Z nami upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie tylko zorganizujemy dla Ciebie wideokonferencję, ale też zatroszczymy się o Twoją kampanię reklamową. Posiadamy świetnie wyposażone studio, w którym każdego dnia powstają porywające animacje, video, reklamy. Oferujemy Ci najwyższą jakość i korzystny cennik i profesjonalną realizację konferencji. Możesz nas spotkać bezpośrednio w naszych biurach w Warszawie i Poznaniu lub też skontaktować się mailowo, bądź telefonicznie.

Wysłuchamy, doradzimy, zrealizujemy!

Umów się z nami na spotkanie, opowiedz o swoich planach, opisz własną wizję idealnej konferencji online. Jeśli wahasz się i nie jesteś pewien jak zrealizować takie wydarzenie, od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę, tym bardziej powinieneś zapoznać się z naszą ofertą.

Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.

Nasze realizacje


Pokaż więcej