Transmisje online

Transmisje internetowe to nasz chleb powszedni. Możemy je realizować z dowolnej liczby kamer, w jakości HD, z osobnym strumieniem video skierowanym do odbiorców na urządzeniach mobilnych, na YouTube, Facebooka lub do tysięcy odbiorców jednocześnie, na własnym hostingu. Oferujemy wygodne, autorskie rozwiązania np. chat czy ankietę brandowane logiem Twojej firmy. W skrócie – jesteśmy w stanie zrealizować to, co jest Ci w danej chwili najbardziej potrzebne.

Technologia transmisji online rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego nasze rozwiązania informatyczne co roku dostosowujemy do warunków obecnie panujących na rynku. Wszystko po to, by nasi klienci zawsze otrzymywali od nas jak najlepszą jakościowo usługę. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i oprogramowaniu. Zapewniamy dostęp do Internetu lub pomoc w jego zorganizowaniu, nawet w środku lasu. Oferujemy studia wirtualne (greenscreen), bezprzewodową transmisje video (sport, eventy), a we współpracy z firmami partnerskimi także kompleksową organizację eventu.

Webinary

Kompleksowo realizujemy webinary u klienta lub w naszym studio w Poznaniu, gdzie zapewniamy pełne zaplecze socjalne. To najwyższa jakość HD, z osobnym strumieniem mobile, a do tego interaktywny, moderowany chat live, ankiety oraz oprawa graficzna. W razie potrzeby możemy też zorganizować doświadczonego prowadzącego, zabezpieczyć charakterystyczną lokację lub wyprodukować unikatową oprawę całej transmisji.

Eventy LIVE

Oferujemy kompleksową obsługę audio/video eventów (od oprawy graficznej i ekranów, przez obsługę dźwięku i oświetlenia, po transmisję internetową do nieograniczonej liczby odbiorców). Zapewniamy płatne transmisje live oraz symultaniczne strumienie np. z kilku sal wykładowych. Do tego ułatwiamy zorganizowanie dostępu do Internetu w lokacjach, w których normalnie nie jest on dostępny (również z pomocą najnowszych rozwiązań LTE).

Konferencje LIVE

Z dowolnej liczby sal, z dowolną ilością źródeł, do dowolnej liczby odbiorców – pomożemy Ci nawet kilkakrotnie zwiększyć zasięg Twojej konferencji. Dodatkowo oferujemy przygotowanie oprawy graficznej na rzutniki, relację video, a także rejestrację i postprodukcję materiałów do retransmisji.

Poznaj nas!


Nasze studio


Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy małe studio filmowe w centrum Poznania. Specjalnie wygłuszone, oświetlone, z zapleczem socjalnym oraz WiFi. Bardzo wygodnie skomunikowane z całym miastem. Studio nagraniowe Filmpoint to idealne miejsce na realizację webinaru, szkolenia, castingu lub nagranie testimoniali!

Zawsze stawiamy na jakość


Video jest naszą pasją, więc uważnie śledzimy technologie realizacyjne, które rozwijają się w piorunującym tempie! Korzystając z wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania możemy zapewnić transmisje o w pełni profesjonalnej jakości telewizyjnej przy i w, bez porównania, niższej cenie.