Transmisje online

Realizacja transmisji online to nasz chleb powszedni. Możemy przy tym korzystać z dowolnej liczby kamer, w jakości HD, z osobnym strumieniem video skierowanym do odbiorców na urządzeniach mobilnych, na YouTube czy Facebooku. Jesteśmy też w stanie dotrzeć do tysięcy odbiorców jednocześnie, na własnym hostingu. Oferujemy wygodne, autorskie rozwiązania np. chat czy ankietę, które są brandowane logiem Twojej firmy czy startupu. W skrócie – jesteśmy w stanie zrealizować to, co jest Ci w danej chwili najbardziej potrzebne. Produkcja transmisji online w naszym wydaniu to wysoka jakość przekazu, skuteczna reklama i korzystna cena.

Technologia transmisji online rozwija się w bardzo szybkim tempie, dlatego nasze rozwiązania informatyczne co roku dostosowujemy do warunków obecnie panujących na rynku. Wszystko po to, by klienci zawsze kojarzyli naszą agencję reklamową z najlepszą jakością usługi. W profesjonalnym studiu pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i oprogramowaniu. Zapewniamy dostęp do Internetu lub pomoc w jego zorganizowaniu, nawet w środku lasu. Oferujemy studia wirtualne (greenscreen), bezprzewodową transmisję video (sport, eventy), a we współpracy z firmami partnerskimi także kompleksową organizację eventu.

Kompleksowo realizujemy webinary u klienta lub w naszym studio w Poznaniu, gdzie zapewniamy pełne zaplecze socjalne. To najwyższa jakość HD, z osobnym strumieniem mobile, a do tego interaktywny, moderowany chat live, ankiety oraz oprawa graficzna. W razie potrzeby możemy też zorganizować doświadczonego prowadzącego, zabezpieczyć charakterystyczną lokację lub wyprodukować unikatową oprawę całej transmisji.

Eventy LIVE

Oferujemy kompleksową obsługę audio/video eventów (od oprawy graficznej i ekranów, przez obsługę dźwięku i oświetlenia, po transmisję internetową do nieograniczonej liczby odbiorców). Zapewniamy płatne transmisje live oraz symultaniczne strumienie np. z kilku sal wykładowych. Do tego ułatwiamy zorganizowanie dostępu do Internetu w lokacjach, w których normalnie nie jest on dostępny (również z pomocą najnowszych rozwiązań LTE).

Z dowolnej liczby sal, z dowolną ilością źródeł, do dowolnej liczby odbiorców – pomożemy Ci nawet kilkakrotnie zwiększyć zasięg Twojej konferencji online. Dodatkowo oferujemy przygotowanie oprawy graficznej na rzutniki, realizację profesjonalnej relacji video, a także rejestrację i postprodukcję materiałów do retransmisji.

Zainteresowany? Czekamy na Ciebie w Warszawie i w Poznaniu!

Poznaj nas!


Nasze studio


Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy małe studio filmowe w centrum Poznania. Specjalnie wygłuszone, oświetlone, z zapleczem socjalnym oraz WiFi. Bardzo wygodnie skomunikowane z całym miastem. Studio nagraniowe Filmpoint to idealne miejsce na realizację webinaru, szkolenia, castingu lub nagranie testimoniali!

Zawsze stawiamy na jakość


Video jest naszą pasją, więc uważnie śledzimy technologie realizacyjne, które rozwijają się w piorunującym tempie! Korzystając z wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania możemy zapewnić transmisje o w pełni profesjonalnej jakości telewizyjnej przy i w, bez porównania, niższej cenie.