Każdy sukces bazuje na wiedzy. Doskonale wiedzą o tym dobrze prosperujące firmy i startupy, które powierzają naszej agencji reklamowej tworzenie profesjonalnych filmów szkoleniowych oraz instruktażowych. Przygotowujemy zarówno klasyczne materiały instruktażowe, jak i propozycje animowane. Wszystko zależy od tego, kim jest adresat i czego dotyczy szkolenie. Produkcja filmów szkoleniowych to świetny sposób na to, by w przystępny i kreatywny sposób przekazać nową wiedzę określonej grupie odbiorców.

Film szkoleniowy: Wiedza w filmowej pigułce

Posiadamy nowoczesne studio, w którym generujemy oryginalne pomysły i na ich podstawie produkujemy filmy szkoleniowe, które są o wiele bardziej skuteczne niż długie prezentacje, poradniki czy inne, pisemne materiały instruktażowe. Chcesz przekazać swoim pracownikom nową wiedzę? Zależy Ci na tym, aby zapewnić im możliwość ciągłego poszerzania swoich umiejętności? Chcesz, aby Twoje szkolenia zyskały nowoczesną formę, a jednocześnie przyciągały uwagę i na długo zapadały w pamięć odbiorców? W takim razie film szkoleniowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jego przewaga nad tradycyjnymi formami przekazywania wiedzy polega przede wszystkim na tym, że w tym samym czasie oddziałuje na różne zmysły. Przeprowadzono szereg badań, które zgodnie potwierdzają tezę, że przekaz jest tym bardziej skuteczny, im więcej zmysłów angażuje.

Skuteczna edukacja, dobry marketing

Odwiedź nas w naszym biurze w Warszawie lub w Poznaniu. Mieszkasz w innym mieście? W takim razie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy agencją reklamową, która oferuje oryginalne rozwiązania, a przy tym atrakcyjny cennik. Tworzenie filmów i animacji, w tym również filmów szkoleniowych, to przede wszystkim nasza pasja. Zamawiając u nas film instruktażowy zyskasz nie tylko wartościowy materiał edukacyjny, ale także zrobisz dobry marketing dla swojej firmy. Dobre szkolenie i skuteczna kampania reklamowa w jednym? Produkcja filmów szkoleniowych i instruktażowych łączą w sobie oba te elementy.

Pokaż więcej