Film rekrutacyjny to dla firm nowoczesna, a jednocześnie wiarygodna metoda pozyskiwania nowych pracowników. W naszym studiu podejmujemy się produkcji filmów rekrutacyjnych, dokładając starań, aby jak najlepiej uchwycić sposób funkcjonowania danej firmy, a także panującą w niej atmosferę.

Kreatywna rekrutacja

Dobrze zrobiony film rekrutacyjny oddaje ducha danej działalności, a to z kolei zwiększa szansę znalezienia kandydatów, którzy w najwyższym stopniu spełniają konkretne wymagania. Produkcja filmów rekrutacyjnych to propozycja zarówno dla firm jak i dla startupów, które za sprawą skutecznego marketingu chciałyby przyciągnąć ciekawych ludzi, a jednocześnie ułatwić sobie proces rekrutacji. Nasza agencja reklamowa produkuje filmy i animacje w taki sposób, by przyczyniały się one do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Wierzymy że kreatywność i naturalność są kluczem do udanej kampanii reklamowej.

Podkreśl swój indywidualizm

Działamy stacjonarnie na terenie Warszawy i Poznania, jednak skutecznie docieramy do klientów z całej Polski. Mamy na swoim koncie mnóstwo udanych projektów, wyprodukowaliśmy wiele filmów rekrutacyjnych, które skutecznie podkreśliły indywidualność firm. Jeśli planujesz powiększyć swój zespół, mamy dla Ciebie prosty i efektowny sposób na znalezienie najlepszych kandydatów. Nie czekaj aż spłyną do Ciebie setki CV, zadziałaj samodzielnie i zrób to w innowacyjny sposób. Zyskaj dobrych pracowników i dobrą reklamę. Jak? Po prostu zgłoś się do naszej agencji reklamowej. Powitamy Cię porcją kreatywnych pomysłów, zaproponujemy korzystną wycenę, a potem przystąpimy do najciekawszej części: produkcji filmu rekrutacyjnego.

Pokaż więcej