Video to nasza pasja

Nasz zespół składa się z reżyserów, scenarzystów, operatorów i montażystów z wieloletnim stażem. Ich współpraca, a także wzajemne inspirowanie się do działania, pozwalają tworzyć kreatywne produkcje filmowe. Bez względu na to, czy potrzebujesz kursu szkoleniowego, produkcji telewizyjnej, produkcji video, produkcji telewizyjnej, np. reklamy TV czy kampanii YouTube, wiemy jakim słowem, obrazem i dźwiękiem mówić do Twojego klienta lub odbiorcy. Produkcja video jest tym, co nas fascynuje i na czym się znamy. Regularnie współpracujemy z domami produkcyjnymi i specjalistami w całej Polsce, co pozwala nam jeszcze szybciej podnosić kompetencje i budować doświadczenie, które wykorzystujemy później w Twoim projekcie! Odwiedź nas w naszym studiu filmowym!

Filmpoint powstał w 2010 roku, ale już od 2008 roku rozwijamy dwie pasje: współczesna edukacja i produkcja video. To drugie jest naszą specjalnością. Mieliśmy już okazję robić: produkcje filmowe, w tym filmy interaktywne, videotesty, spoty TV, teledyski, Kickstarter video, reklamy video, filmy korporacyjne i kursy szkoleniowe. Z każdego projektu wyciągamy nową wiedzę i inspiracje, którymi dzielimy się z kolejnymi klientami. Pracujemy dla firm i startupów, a także dla osób indywidualnych, w tym również dla artystów, którzy zawdzięczają nam udane produkcje video. Przed naszymi kamerami stali już m.in.: Bogusław Linda, Danuta Stenka, Cezary Pazura, James Cromwell, czy Paul Wesley. Pracowaliśmy również z Anją Rubik, Janem A.P. Kaczmarkiem i Millie Brown. A teraz jesteśmy gotowi na pracę z Tobą! Twórcze pomysły, konkretny plan działania i indywidualna wycena produkcji filmowej, na to możesz u nas liczyć.

Możemy Ci pomóc w każdym aspekcie produkcji video. Mówiąc „każdym”, mamy na myśli: przygotowanie koncepcji, pisanie scenariuszy, wizualizacje, storyboardy, animatiki, produkcję planu zdjęciowego, reżyserię, montaż, udźwiękowienie, postprodukcję. Kompetencje naszego działu produkcji filmowej dodatkowo uzupełnia dział produkcji animacji, dodając do tej oferty: motion design, czołówki, animacje 2D, animacje 3D, tracking, greenscreen i oprawę graficzną Twojej produkcji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń. Preferujesz bezpośrednią rozmowę? Odwiedź nas w naszym studio filmowym w Poznaniu lub w Warszawie.

Produkcja filmowa

To szeroka dziedzina, którą wciąż z pasją rozwijamy i udoskonalamy. Oto kluczowe obszary, którymi zajmujemy się w naszym filmowym domu produkcyjnym:

...czyli treściwa, a jednocześnie kreatywna prezentacja działalności Twojej firmy, która dostarcza istotnych informacji na temat oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Explainer video to praktyczna i przystępnie przedstawiona wiedza “know how” dla Twojego klienta.

Filmy korporacyjne, które skutecznie budują profesjonalny wizerunek działalności. Powiedz nam kim jesteś i jak działa Twoja firma, pochwal się sukcesami, przedstaw swoją misję i wizję. Daj nam się poznać, a my sprawimy, że poznają Cię inni i zrobimy to z prawdziwą satysfakcją! Stworzymy profesjonalną produkcję filmową, która podwyższy prestiż Twojego biznesu.

Dzięki którym nie musisz już tracić czasu na żmudny proces selekcji kandydatów na dane stanowisko. W studiu filmowym zrobimy dla Ciebie film rekrutacyjny, za pomocą którego bezpośrednio dotrzesz do wąskiej grupy osób spełniających Twoje oczekiwania. Z nami zadziałasz nie tylko szybko, ale też kreatywnie.

Bo wiedza to klucz do sukcesu. Sztuką jest jednak przekazać ją w taki sposób, aby zaciekawić, skłonić do zadawania pytań, w kreatywny sposób poszerzyć horyzonty. Brzmi dobrze, prawda? Takie właśnie są realizowane przez nas produkcje filmów szkoleniowych. Twórcza edukacja to hasło, które przyświeca naszym działaniom!

Podtrzymują dobrą relację pomiędzy firmą, a klientem. Co to znaczy dobra relacja? My rozumiemy ją jako twórczą wymianę myśli i emocji, a także przestrzeń do budowania wzajemnego zaufania. Chcesz być skuteczny w biznesie? A może marzysz o tym, by świat poznał Twój talent? Zrób pierwszy krok i stwórz swój własny film wizerunkowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Powiedz nam o swoich pomysłach, a my zrealizujemy je w naszym domu produkcyjnym.

Obraz, który przykuwa uwagę i dźwięk, który wpada w ucho. W takich warunkach można stworzyć ciekawą, przekonującą historię, będącą promocją sama w sobie. Wystarczy dobry pomysł i 2-3 minuty akcji. Tylko i aż tyle potrzeba, by stworzyć naprawdę dobrą reklamę video czy udaną produkcję telewizyjną.  Niby nic, a jednak wymaga wiedzy i wysiłku. Pierwsze posiadamy, a drugiego się nie boimy!

Postaw na twórczość, innowację i szeroki zasięg działania – zaufaj nam!

Nasz video team


Pokaż więcej