Dlaczego warto kupić Twój produkt? Przekonująca odpowiedź na to pytanie to klucz do serca klienta. Ważne by była krótka i kreatywna. Czasem jednak trudno zawrzeć dobrą reklamę w kilku słowach. Skuteczna alternatywa? Rozwiązaniem jest explainer video, krótki film, który przedstawia konkretne korzyści danego produktu. Produkcja tego rodzaju ma najczęściej postać animacji, a czas jej trwania z reguły nie przekracza 1-2 minut.

Dobre video – wyraża więcej niż tysiąc słów

Jesteś właścicielem dobrze rokującej firmy lub też startupu z perspektywami? Chciałbyś w przekonujący sposób przedstawić klientom swój produkt? Dobrze trafiłeś, nasza agencja reklamowa przygotuje dla Ciebie wiarygodny i przyciągający uwagę video explainer. Posiadamy profesjonalne studio, w którym tworzymy niebanalne filmy i animacje. Video marketing to nie tylko nasz fach, ale także prawdziwa pasja. Odwiedź nas w biurze w Warszawie lub w Poznaniu, opowiedz czym się zajmujesz i co chciałbym osiągnąć. Na tej podstawie stworzymy przekonujący video explainer, który wyrazi więcej niż tysiąc słów. Na co jeszcze możesz liczyć z naszej strony? Korzystny cennik, profesjonalna wycena, kompleksowa obsługa i miła atmosfera, a to dopiero początek!

Zaufaj specjalistom

Dobre explanatory video to podstawa skutecznej kampanii. Jak je stworzyć? To już zadanie dla specjalistów, czyli właśnie dla nas!

Nasz video team


Pokaż więcej