Video to nasza pasja

Nasz zespół składa się z reżyserów, scenarzystów, operatorów i montażystów z wieloletnim stażem. Bez względu na to, czy potrzebujesz kursu szkoleniowego, reklamy TV czy kampanii YouTube, wiemy jakim słowem, obrazem i dźwiękiem mówić do Twojego klienta lub odbiorcy. Regularnie współpracujemy z domami produkcyjnymi i specjalistami w całej Polsce, co pozwala nam jeszcze szybciej podnosić kompetencje i budować doświadczenie, które wykorzystujemy później w Twoim projekcie!

Filmpoint powstał w 2010 roku, ale już od 2008 roku rozwijamy dwie pasje: współczesna edukacja i video. To drugie jest naszą specjalnością. Mieliśmy już okazję robić: filmy interaktywne, videotesty, spoty TV, teledyski, Kickstarter video, filmy korporacyjne i kursy szkoleniowe. Z każdego projektu wyciągamy nową wiedzę i inspiracje, którymi dzielimy się z kolejnymi klientami. Przed naszymi kamerami stali już m.in.: Bogusław Linda, Danuta Stenka, Cezary Pazura, James Cromwell, czy Paul Wesley. Pracowaliśmy również z Anją Rubik, Janem A.P. Kaczmarkiem i Millie Brown. A teraz jesteśmy gotowi na pracę z Tobą!

Możemy Ci pomóc w każdym aspekcie produkcji video. Mówiąc „każdym”, mamy na myśli: przygotowanie koncepcji, pisanie scenariuszy, wizualizacje, storyboardy, animatiki, produkcję planu zdjęciowego, reżyserię, montaż, udźwiękowienie, postprodukcję. Kompetencje naszego działu produkcji filmowej dodatkowo uzupełnia dział animacji, dodając do tej oferty: motion design, czołówki, animacje 2D, animacje 3D, tracking, greenscreen i oprawę graficzną Twojej produkcji.

Nasz video team


Pokaż więcej