Animacje szyte na miarę

Kochamy eksperymentować. Mamy duże doświadczenie w produkcji animacji, filmów animowanych, w tym animacji 2D i animacji 3D, które w przejrzysty sposób tłumaczą każdy, nawet najbardziej skomplikowany biznes lub proces. Przygotowujemy je nie tylko w formie explainer video! Realizujemy także raporty biznesowe, kwartalne sprawozdania spółek, czołówki filmowe, animacje poklatkowe i autorskie animacje odręczne. W naszych filmach animacyjnych lubimy tworzyć postaci, które wzbudzają emocje, więc jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę – Filmpoint to dobry adres! Dysponujemy kompleksowo wyposażonym domem produkcyjnym, w którym mieści się kreatywne studio produkcji filmów animowanych. Dzięki temu możemy skutecznie pracować na sukces firm i startupów w całej Polsce.

Motion design jest nieodłącznym elementem produkcji filmowych, w tym m.in. filmów korporacyjnych. To proces osadzania elementów animowanych i ilustracji w filmie. Na biurkach, ścianach budynków lub innych płaszczyznach osadzane są np. inspirujące hasła, animowane wykresy lub statystyki. W każdym takim przypadku, gdy pojawia się potrzeba połączenia filmu z animacją, do akcji wkraczają nasi specjaliści od motion designu. Wszystko po to, by przenieść ujęcia filmowe do innego świata – dodać im szczypty wyobraźni, trochę abstrakcji lub futurystycznej funkcjonalności. Motion design to dźwignia nowoczesnej reklamy. To na nim bazują współczesne animacje reklamowe.

Animacje wykorzystywane w biznesie to nie tylko wektorowe postaci, które mają jakiś „problem”, a Twój biznes w ciągu 60 sekund znajduje wyjście z sytuacji i go rozwiązuje. To także odręczne ilustracje lub poklatkowe, klasyczne animacje, w których równie ważną rolę, poza animatorem, pełni także scenograf i art director. Każda autorska forma dodatkowo podnosi prestiż animowanej produkcji i świadczy o jakości Twojego biznesu. W naszym studiu animacji realizujemy je wszystkie.

Animacje 3D sprawdzają się w kilku wersjach: w połączeniu z filmem, jako całościowe produkcje reklamowe, w formie oprawy graficznej eventu, nie wspominając już o bardzo popularnych packshotach. Animacja 3D to idealny sposób na przestrzenne pokazanie obiektów lub światów wykreowanych na potrzeby Twojej marki. Ty mówisz, czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie realizujemy. Kompleksowa obsługa uwzględnia też indywidualną wycenę filmów animowanych i animacji reklamowych.

Scenariusz i ilustracje

Zajmujemy się produkcją od A do Z. Co to dla Ciebie oznacza w praktyce? Na pewno pomożemy osadzić Twoją produkcję filmową w ramach konkretnej kampanii, lub sami stworzymy dla Ciebie kampanię opartą na naszej produkcji. Napiszemy też scenariusz w dowolnym języku, zaprojektujemy ujmujące, animowane postaci lub obiekty, zapewnimy płynną animację i profesjonalne udźwiękowienie. Oferujemy pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie.

Trochę magii

Od pierwszego słowa na kartce papieru, do pierwszego wyświetlenia na YouTube często wiedzie daleka droga. Chwilami może Ci się wydawać, że to jakaś magia, ale… to po prostu Filmpoint! W naszej firmie preferujemy pracę zespołową, która sprawia, że każda, nawet najmniejsza produkcja animowana, na poszczególnych etapach jest oceniana i dopracowywana przez kreatywne i doświadczone osoby. To dzięki ich twórczym wysiłkom możliwa jest profesjonalna produkcja wysokiej jakości animacji 2D i 3D.

Nasze realizacje


Pokaż więcej

Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.