Animacje reklamowe

Nasze studio animacji kocha eksperymentować, a nasi specjaliści mają w tym duże doświadczenie! Produkcja filmów animowanych i animacji, a w tym tych 2D i 3D, to dla nas pestka! Tworzone przez nas animacje dla firm projektowane są w taki sposób, by przejrzyście obrazowały każdy, nawet najbardziej skomplikowany biznes lub proces. Przygotowujemy nie tylko explainer video! Realizujemy także raporty biznesowe, kwartalne sprawozdania spółek, czołówki filmowe, animacje poklatkowe, autorskie animacje odręczne i animacje reklamowe. Nasze animowane filmy reklamowe są bogate w postaci wzbudzające emocje. Jeżeli zatem chcesz się wyróżnić, to studio filmów animowanych w Poznaniu Filmpoint to dobry adres! Nasze produkcje powstają w kompleksowo wyposażonym biurze. Oferujemy atrakcyjny cennik na animacje reklamowe i inne nasze usługi. Dzięki temu skutecznie pracujemy na sukces firm i startupów w całej Polsce.

Jako studio filmów animowanych oraz animacji zajmujemy się również zleceniami z zakresu motion design, który jest nieodłącznym elementem produkcji filmowych, w tym m.in. filmów korporacyjnych. Jest to proces osadzania elementów animowanych i ilustracji w filmie. Na biurkach, ścianach budynków lub innych płaszczyznach osadzane są np. inspirujące hasła, animowane wykresy lub statystyki. W każdym takim przypadku, gdy pojawia się potrzeba połączenia filmu z animacją, do akcji wkraczają nasi specjaliści od motion designu. Wszystko po to, by przenieść ujęcia filmowe do innego świata i wznieść animacje reklamowe na wyższy poziom – dodać im szczypty wyobraźni, trochę abstrakcji lub futurystycznej funkcjonalności. Motion design to dźwignia nowoczesnej reklamy. To na nim bazują współczesne animacje reklamowe.

Animacje reklamowe wykorzystywane coraz częściej w biznesie to nie tylko wektorowe postacie, nieporadnie zmagające się z sytuacją, dla których jedynym ratunkiem jest Twoja firma. To także odręczne ilustracje lub poklatkowe, klasyczne animacje, w których równie ważną rolę, poza animatorem, pełni scenograf i art director. Każda zastosowana w animacji reklamowej autorska forma dodatkowo podnosi prestiż animowanej produkcji i świadczy o jakości Twojego biznesu. W naszym studiu animacji wykorzystujemy wszystkie te techniki, tworząc małe, zapadające w pamięci artystyczne dzieła. Właśnie dlatego, dzięki naszym produkcjom animacyjnym, a w tym filmom animowanym, dotrzesz do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie animacje reklamowe realizowane są różnymi technikami, czego idealnym przykładem jest animacja 3D. Świetnie sprawdza się ona w kilku wersjach: w połączeniu z filmem, jako całościowe produkcje reklamowe, w formie oprawy graficznej eventu, nie wspominając już o bardzo popularnych packshotach. Wykonywane przez nasze studio filmów animowanych animacja 3D to idealny sposób na przestrzenne pokazanie obiektów lub światów wykreowanych na potrzeby Twojej marki. Zasady naszej współpracy są proste: Ty mówisz czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie realizujemy. Kompleksowa obsługa uwzględnia też indywidualną wycenę filmów animowanych i animacji reklamowych.

Produkcja animacji - scenariusz i ilustracje specjalnie dla Ciebie

Nasz dom produkcyjny realizuje animacje video na zamówienie od A do Z. Co to oznacza dla Ciebie? Na pewno pomożemy osadzić Twoją produkcję filmową w ramach konkretnej kampanii lub stworzymy dla Ciebie kampanię opartą na naszej animacji reklamowej. Napiszemy dla Ciebie scenariusz w dowolnym języku, zaprojektujemy ujmujące, animowane postaci lub obiekty, zapewnimy płynną animację i profesjonalne udźwiękowienie. Oferujemy pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie –  nasze studio animacji 2D i 3D z pewnością wywoła wrażenie na Twoich klientach. Dla nas każda produkcja filmu animowanego to nowe wyzwanie i okazja do tego, by realizować pomysłowe i nieschematyczne rozwiązania, które na długo pozostają w pamięci.

Animacje video z odrobiną magii

Produkcja filmów animowanych to długotrwały proces. Od pierwszego słowa na kartce papieru, do wyświetleń na YouTube nieraz wiedzie daleka droga. Chwilami może Ci się wydawać, że to jakaś magia, ale… to po prostu studio animacji Filmpoint! Każda nasza produkcja filmów reklamowych powstaje w wyniku współpracy całego zespołu. Dzięki temu każde, nawet niewielkie zlecenie, jest oceniane na każdym etapie przez kreatywne i doświadczone osoby. To dzięki ich twórczym wysiłkom każda produkcja filmowa, a w tym filmy promocyjne, są zawsze dopracowane w najmniejszym detalu. Nasze studio animacji 3D i 2D przyjmuje zlecenia od wielu firm w całej Polsce, a w tym i z Poznania oraz Warszawy. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nasze film animacyjne to skuteczny sposób na budowę wizerunku.

Nasze realizacje


Pokaż więcej

Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.