Animacje szyte na miarę

Kochamy eksperymentować. Mamy duże doświadczenie w produkcji animacji 2D, które w przejrzysty sposób tłumaczą każdy, nawet najbardziej skomplikowany biznes lub proces. Przygotowanych nie tylko w formie explainer video! Realizujemy także raporty biznesowe, kwartalne sprawozdania spółek, czołówki filmowe, animacje poklatkowe i autorskie animacje odręczne. Lubimy tworzyć postaci, które wzbudzają emocje, więc jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę – Filmpoint to dobry adres!

Motion design jest nieodłącznym elementem m.in. filmów korporacyjnych. To proces osadzania elementów animowanych i ilustracji w filmie. Na biurkach, ścianach budynków lub innych płaszczyznach osadzane są np. inspirujące hasła, animowane wykresy lub statystyki. W każdym takim przypadku, gdy pojawia się potrzeba połączenia filmu z animacją, do akcji wkraczają nasi specjaliści od motion designu. Wszystko po to, by przenieść ujęcia filmowe do innego świata – dodać im szczypty wyobraźni, trochę abstrakcji lub futurystycznej funkcjonalności.

Animacje wykorzystywane w biznesie to nie tylko wektorowe postaci, które mają jakiś „problem”, a Twój biznes w ciagu 60 sekund znajduje wyjście z sytuacji i go rozwiązuje. To także odręczne ilustracje lub poklatkowe, klasyczne animacje, w których równie ważną rolę co animator pełni scenograf lub art director. Każda autorska forma dodatkowo podnosi prestiż filmu i świadczy o jakości Twojego biznesu. Realizujemy je wszystkie.

Animacje 3D sprawdzają się w kilku wersjach: w połączeniu z filmem, jako całościowe produkcje reklamowe, w formie oprawy graficznej eventu, nie wspominając już o bardzo popularnych packshotach. Animacja 3D to idealny sposób na przestrzenne pokazanie obiektów lub światów wykreowanych na potrzeby Twojej marki. Ty mówisz, czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie realizujemy.

Scenariusz i ilustracje

Zajmujemy się produkcją od A do Z. Co to dla Ciebie oznacza w praktyce? Na pewno pomożemy osadzić Twoją produkcję w ramach konkretnej kampanii, lub sami stworzymy dla Ciebie kampanię opartą na naszej produkcji. Napiszemy też scenariusz w dowolnym języku, zaprojektujemy ujmujące postaci lub obiekty, zapewnimy płynną animację i profesjonalne udźwiękowienie. To pakiet, obok którego nie można przejść obojętnie.

Trochę magii

Od pierwszego słowa na kartce papieru, do pierwszego wyświetlenia na YouTube wiedzie często daleka droga. Chwilami może Ci się wydawać, że to jakaś magia, ale…to po prostu Filmpoint! W naszej firmie preferujemy pracę zespołową, która sprawia, że każda, nawet najmniejsza produkcja, na poszczególnych etapach jest oceniana i dopracowywana przez kilkoro kreatywnych i doświadczonych osób.

Poznaj nas!


Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.

Nasze realizacje


Pokaż więcej