Obsługa mediów społecznościowych

Social media to w tej chwili jeden z głównych kanałów komunikacji prawie każdej marki i dlatego, aby jakoś się wśród nich wyróżnić, potrzebna jest dobra strategia. Działając w mediach społecznościowych bez planu, możesz przynieść swojej firmie więcej krzywdy, niż korzyści. W czym Ci pomożemy? Przeanalizujemy Twoją pozycję wśród konkurencji, odmłodzimy Twój fanpage lub profil, opiszemy persony idealnego odbiorcy i Twojej marki, przygotujemy kalendarz komunikacji oraz linie contentowe i będziemy reagowali na to, co aktualnie dzieje się w internecie. Dodatkowo zajmiemy się codzienną obsługą komentarzy, wiadomości i Facebook Ads.

Firmowy fanpage na Facebooku to nie zawsze najlepsza droga komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlatego najpierw, opierając się na informacjach o Twoich klientach i ich obecności w social mediach, przygotujemy dla Ciebie dokładną analizę. Dopiero na jej podstawie wybierzemy właściwe kanały i formy promocji Twojej firmy, czyli np.: Facebook, Instagram, Google+ czy YouTube.

Content is king! Kluczem do sukcesu nie jest jednak tworzenie jak największej ilości contentu, tylko tworzenie dobrej jakości contentu. Filmpoint specjalizuje się w treściach video – od gifów, przez vlogi, aż po animacje i filmy. Stosując sprawdzone praktyki content marketingu pomożemy Ci zbudować zasięg i zwiększymy siłę Twoich działań SEO.

Od 2010 roku zajmujemy się produkcją różnych treści video. W tym czasie sposób konsumowania tego typu contentu uległ drastycznej zmianie. Dzisiejsze video różni się od tego sprzed kilku lat i jest dostosowane do odtwarzania go na urządzeniach mobilnych. Choćby z tego powodu musi być ono np. zrozumiałe bez dźwięku lub przygotowane do odtwarzania w pionie. Skąd masz wiedzieć, jakie produkcje będą dla Ciebie najlepsze? Nie musisz. Wystarczy, że zaczniesz współpracować z Filmpoint!

Oferujemy Ci kompleksowo przygotowane profile społecznościowe do komunikacji Twojej firmy z klientem oraz prowadzenie w Twoim imieniu wszystkich działań z tym związanych. W ramach naszej współpracy zadbamy o interakcje z fanami, przygotowanie treści i zwiększenie wyników Twoich profili. Otrzymasz od nas także obsługę 24/7, monitorowanie internetu i RTM oraz zarządzanie sytuacjami kryzysowymi.

Przygotowanie graficzne, content szyty na miarę Twojej marki, podtrzymywanie interakcji i dyskusji z fanami, konkursy, aplikacje, kampanie reklamowe, doradztwo w zakresie komunikacji – jeśli to Facebook, a skutecznie prowadzony fanpage ma być Twoim głównym kanałem komunikacji, oferujemy Ci kompleksowe wsparcie w jego prowadzeniu.

Instagram to platforma do budowania wizerunku marki i wspierania go. Dla nas jest to także miejsce, w którym, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku, wzmacniamy działania marki mogące pomóc w bieżącej komunikacji i kampaniach.

YouTube jest drugą, największą wyszukiwarką na świecie. Pomożemy Ci założyć i prowadzić tam kanał, który ludzie z chęcią będą subskrybować. Zajmiemy się kreacją, produkcją treści i optymalizacją SEO. Oferujemy także wsparcie we współpracy z vlogerami i influencerami.

Strategia social media

Główną przewagą marketingu w social mediach są interakcje i nawiązywanie relacji z klientami. Niestety markom coraz ciężej jest dotrzeć do swoich klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jest to jeszcze trudniejsze, gdy nie posiada się odpowiedniej strategii ułatwiającej planowanie i rozliczanie działań. Ale od tego jest Filmpoint! Pomożemy Ci ułożyć strategię, która zwiększy interaktywność na Twoim fanpage’u i sprawi, że zdobędziesz nowych fanów (wartościowych dla Twojego biznesu) oraz zbudujesz z nimi relacje w taki sposób, by stali się Twoimi klientami.

Content marketing

Jesteśmy specjalistami od contentu wizualnego. Od 2010 roku zajmujemy się treściami video i animacją. Oferujemy Ci wsparcie kreatywne i produkcyjne. Wszystko po to, by Twoja marka mogła się wyróżnić spośród konkurencji i zwrócić na siebie uwagę klientów.

Twój fanpage w naszych rękach

Nasz system prowadzenia fanpage na Facebook to więcej niż standardowa obsługa. Bazując na 7 latach doświadczenia w content marketingu i multimediach opracowaliśmy procesy, które pozwalają nam poprawiać i utrzymywać dobre wyniki nawet bardzo trudnych fanpage branżowych.Nad każdym profilem powierzonym naszej opiece pracują social media manager, copywriter, grafik i animator. Jednak kluczem do osiąganych przez nas wyników jest content i podejście strategiczne, a forma tylko potęguje jego działanie.


BASIC

roczny abonament
1500zł za 1 miesiąc
 • Opieka social media managera
 • Obsługa copywritera
 • Obsługa grafika
 • Oprawa graficzna fanpage
 • Obsługa 5 dni w tygodniu
 • Spersonalizowane linie contentowe
 • Kompleksowa obsługa fanów
 • Miesięczne raporty
 • We speak english

CONTENT

roczny abonament
4000złza 1 miesiąc
 • Usługi z pakiet BUSINESS
 • dodatkowo
 • Opracowanie pełnej strategii komunikacji
 • Planowanie działań realtime marketing
 • Specjalny content realtime marketing
 • Organizowanie konkursów
 • Opieka nad wydarzeniami
 • Posty interaktywne
 • Roczny harmonogram eventów

Klienci z dużymi fanpage lub specjalnymi wymaganiami otrzymują od nas indywidualne oferty.

Nasz team


Dawka wiedzy z naszego bloga

Chcesz wiedzieć, jak przygotować się na nagranie przed kamerą, jak wygląda dzień na planie filmowym, albo po prostu zależy Ci na wiedzy na temat tego, jakie filmy przyciągają nowych fanów na kanał YouTube? Regularnie zaglądaj na naszego bloga. Znajdziesz tam garść inspiracji ze świata marketingu, reklamy i video.