Co warto o nas wiedzieć

Kiedy zaczynaliśmy pojęcie video marketingu jeszcze nie funkcjonowało. Dzisiaj każdy ma już jego własną definicję. W Filmpoint od zawsze wiedzieliśmy, co chcemy dostarczać naszym klientom i choć na początku rozwoju naszej firmy nie do końca potrafiliśmy to nazwać, dziś już wiemy, że tym, co oferujemy jest marketing angażujący (tak go wewnętrznie nazywamy). Bez względu na to, czy projekt dotyczy edukacji, sprzedaży, rekrutacji czy crowdfundingu – zawsze chcemy, aby nasze kreacje angażowały Twojego klienta. Jak staramy się to osiągnąć? Tworząc video, które jest centrum pozostałych działań promocyjnych. Social media marketing, content marketing, kampanie zasięgowe, marketing wirusowy – wszystko to stawiamy na fundamencie „wyjątkowa produkcja video”. Można powiedzieć, że tak właśnie brzmi dla nas definicja video marketingu – marketing videocentryczny.

Nasze kreacje zawsze poprzedza wnikliwy research i wywiad. Na każdym etapie przygotowania i produkcji blisko współpracujemy z klientem. W ciągu 7 lat wypracowaliśmy odpowiednie procesy i metody, które ułatwiają nie tylko komunikację w ramach projektu, ale także podejmowanie decyzji. Zabezpieczają też Ciebie i nas przed kosztownymi eksperymentami. Pracując z nami, pracujesz z doświadczonym, kompetentnym i wyspecjalizowanym zespołem.

Filmpoint to doświadczony, zgrany i multidyscyplinarny zespół. Wielu z nas pracuje w branży od lat, zdobywając nowe doświadczenia i rozwijając umiejętności, także poza swoją dziedziną ekspertyzy. Dzięki temu potrafimy nie tylko uzupełniać się nawzajem pod względem kompetencji, ale również weryfikować artystów, wykonawców i agencje, z którymi współpracujemy przy naszych projektach.

Rekrutacja, castingi, blog, konferencje – to wszystko znajdziesz na naszym fanpage'u na Facebooku. Co jeszcze? Mnóstwo ciekawych inspiracji artystycznych oraz biznesowych, zdjęcia z planów i istotne informacje z codziennego życia naszej firmy. Chcesz być na bieżąco? Śledź nas na Facebooku!

Chcesz wejść za kulisy produkcji Filmpoint i zobaczyć jak wygląda życie w naszym biurze – obserwuj nas na Instagramie!

Pinterest to dla nas kopalnia pomysłów. Jedna z wielu. Przypinamy tam nasze inspiracje, które czerpiemy z najróżniejszych źródeł. Chcesz sprawdzić co aktualnie wywołuje u nas szybsze bicie serca? Zerknij na naszą tablicę na Pintereście!

Vimeo to miejsce w Internecie, w którym bywamy często, ponieważ pobudza naszą kreatywność. Tam właśnie publikujemy wszystkie nasze prace, natomiast nie wszystkie z nich udostępniamy na tej stronie. Jeśli chcesz zobaczyć każdą, opublikowaną przez nas produkcję, subskrybuj nasze konto na Vimeo!