7 lat doświadczenia w video marketingu

Zajmujemy się video marketingiem, choć raczej powinniśmy napisać marketingiem videocentrycznym, od 2010 roku. To taki marketing, którego komunikacja wynika z centralnego materiału video. Ta forma stała się głównym narzędziem zasięgowym większości kampanii, które obecnie powstają.

KampanieYouTube

Oferujemy kompleksowe przygotowanie kampanii YouTube czyli cały proces: od kreacji, ustalenia KPI przez produkcję, obsługę kanału YouTube i analizę, aż do raportowania i obsługi mediów społecznościowych. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu produkcji pod organiczne SEO, co jest szczególnie skuteczne w branży e-commerce.


KampanieSocial Media

Nie wiesz jak zacząć? Pomożemy Ci. Bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją komunikację w mediach społecznościowych, czy masz duży fanpage, które sukces chcesz kontynuować. Przygotujemy strategię komunikacji, linie contentowe, zapewnimy oprawę graficzną i produkcję oryginalnego contentu multimedialnego, takiego jak: GIFy, cinemagrafy czy animacje. Do tego oferujemy również monitoring Internetu i usługi RTM oraz szczegółowe analizy i raporty z naszych działań.


KampanieKickstarter

Dobry film zwiększa prawdopodobieństwo zebrania funduszy podczas kampanii crowdfundingowej nawet o 30%, a my wiemy, jak go zrobić! Mamy duże doświadczenie w produkcji filmów dedykowanych na Kickstarter/Indiegogo, które umożliwiły naszym klientom zdobycie wymarzonego finansowania. Chętnie pomożemy zrobić to także Tobie! Oprócz produkcji video na Kickstarter oferujemy również kompleksowe przygotowanie kampanii od A-Z, wraz z jej prowadzeniem.


Branding

Zajmujemy się tworzeniem wizerunku firm, ale nie tylko. Zadbamy też o charakter produktu lub marki, którą chcesz dopiero wprowadzić na rynek. Co Ci oferujemy? Wsparcie, jeśli poszukujesz nowego języka lub tożsamości, która pozwoli Twojej firmie sprawniej poruszać się wśród konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie kompletne CI i strategię komunikacji, a następnie przekażemy całość materiałów w dokumencie, na podstawie którego możesz przez lata pracować z dowolnym podmiotem i nie martwić się o utrzymanie właściwego wizerunku.


Unikatowa kreacja

Wszystkie kreacje powstające w Filmpoint mają dwa źródła: research i nasze głowy. Przygotowując research zawsze dokładnie przepytujemy każdego klienta oraz jego klientów, prześwietlamy konkurencję, badamy otoczenie biznesowe wybranej firmy oraz dokładnie analizujemy grupy docelowe. Wyniki tych badań łączymy z analizą trendów marketingowych z całego świata dla danej branży. Dokładnie tak samo będzie w przypadku Twojej marki. Dodatkowo, każdy nasz pomysł jest zawsze uzbrojony w mocne argumenty, które tylko potwierdzają jego skuteczność!

7 lat doświadczenia

Nasza ekipa to zgrany zespół pracujący ze sobą od lat, zarówno przy pojedynczych produkcjach, jak i intensywnych kampaniach świątecznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i dbamy o to, by każdy członek naszego zespołu mógł nie tylko zdobywać i praktykować nową wiedzę, ale też wykorzystywać ją dalej w projektach, które wspólnie realizujemy.

Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.