7 lat doświadczenia w video marketingu

Nasza działalność jest przykładem tego, jak powinny wyglądać współczesne kampanie reklamowe. Od 2010 roku zajmujemy się video content marketingiem, choć powinniśmy raczej napisać marketingiem videocentrycznym. Jest to taki marketing, którego komunikacja wynika z centralnego materiału video. Ta forma stała się głównym narzędziem zasięgowym większości kampanii dla wiodących firm i startupów.

KampanieYouTube

Oferujemy kompleksowe przygotowanie kampanii YouTube, czyli cały proces: od kreacji, ustalenia KPI przez produkcję, obsługę kanału YouTube i analizę, aż do raportowania i obsługi mediów społecznościowych. Działamy nie tylko na YouTube. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu produkcji pod organiczne SEO, co jest szczególnie skuteczne w branży e-commerce.


KampanieSocial Media

Nie wiesz jak zacząć? Pomożemy Ci. Bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz swoją komunikację w mediach społecznościowych, czy już masz duży, rozpoznawalny fanpage. Przygotujemy strategię komunikacji, linie contentowe, zapewnimy oprawę graficzną i produkcję oryginalnego contentu multimedialnego, takiego jak: GIFy, cinemagrafy czy animacje. Do tego oferujemy również monitoring Internetu i usługi RTM oraz szczegółowe analizy i raporty z naszych działań. Z nami zrobisz dobry video marketing!


KampanieKickstarter

Dobry film zwiększa prawdopodobieństwo zebrania funduszy podczas kampanii crowdfundingowej nawet o 30%, a my wiemy, jak go zrobić! Mamy duże doświadczenie w produkcji filmów dedykowanych na Kickstarter/Indiegogo, które umożliwiły naszym klientom zdobycie wymarzonego finansowania. Chętnie pomożemy zrobić to także Tobie! Oprócz produkcji video content marketingu na Kickstarter oferujemy również kompleksowe przygotowanie kampanii od A-Z, wraz z jej prowadzeniem.


Branding

Tworzymy video content marketing, a więc zajmujemy się kreowaniem wizerunku firm, ale nie tylko. Zadbamy też o charakter produktu lub marki, którą chcesz dopiero wprowadzić na rynek. Co Ci oferujemy? Wsparcie, jeśli poszukujesz nowego języka lub tożsamości, która pozwoli Twojej firmie sprawniej poruszać się wśród konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie kompletne CI i strategię komunikacji, a następnie przekażemy całość materiałów w dokumencie, na podstawie którego możesz przez lata pracować z dowolnym podmiotem i nie martwić się o utrzymanie właściwego wizerunku. Profesjonalny branding? Tylko z naszym video marketingiem!


Unikatowa kreacja

Wszystkie kreacje powstające w Filmpoint mają dwa źródła: research i nasze głowy. Przygotowując research zawsze dokładnie przepytujemy każdego klienta oraz jego klientów, prześwietlamy konkurencję, badamy otoczenie biznesowe wybranej firmy oraz dokładnie analizujemy grupy docelowe. To nasza baza podczas tworzenia video content marketingu. Wyniki badań łączymy z analizą trendów marketingowych z całego świata dla danej branży. Dokładnie tak samo będzie w przypadku Twojej marki. Dodatkowo, każdy nasz pomysł jest zawsze uzbrojony w mocne argumenty, które tylko potwierdzają jego skuteczność!

7 lat doświadczenia w reklamie

Nasza ekipa to zgrany zespół pracujący ze sobą od lat, zarówno przy pojedynczych produkcjach, jak i intensywnych kampaniach świątecznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i dbamy o to, by każdy członek naszego zespołu mógł nie tylko zdobywać i praktykować nową wiedzę, ale też wykorzystywać ją dalej w projektach, które wspólnie realizujemy. Działamy na terenie całej Polski, a w Poznaniu i w Warszawie można się z nami spotkać “oko w oko”. Zapraszamy do współpracy, dzięki której stworzymy video content marketing dostosowany do potrzeb i specyfiki Twojej branży!

Sprawdź co nowego na naszym blogu!

Artykuły ze świata marketingu, filmu i nie tylko.