OFFICE MANAGER

Karolina Rymer

OFFICE MANAGER

Karolina Rymer

Doświadczenie

3 lata doświadczenia w realizacji projektów unijnych z branży edukacyjnej. Zorganizowała kilkanaście konferencji i eventów w całej Polsce. Przez 1,5 roku zdobywała doświadczenie w międzynarodowej organizacji pozarządowej Service Civil International, z siedzibą w Belgii. W swojej zawodowej karierze angażowała się w szereg projektów wolontariackich m.in.: wspierała festiwal rozwojowy dla kobiet PROGRESSteron w zakresie promocji i obecności w mediach, pomagała tworzyć pierwszą w Poznaniu konferencję popularno-naukową TEDxPoznan2010 oraz rekrutowała wolontariuszy na EURO 2012.  Jest naszym Office Managerem – zajmuje się administracją biura, księgowością oraz kadrami. Ale to nie wszystko. W ramach zdobywania nowych doświadczeń w Filmpoint  miała też okazję biegać z mikrofonem jako reporterka na festiwalu Transatlantyk 2015.  Rozdaje torty na urodzinach firmowych, a czasem nawet zdmuchuje za kogoś świeczki.

Osiągnięcia

Spędziłam 1,5 roku w Belgii, spełniając tym samym swoje marzenie o mieszkaniu i pracy za granicą w międzynarodowym środowisku. Tam zrodziły się szalone pomysły na kolejne wyprawy. Zainspirowana ludźmi i światem wyjechałam w długą, prawie 2-letnią podróż po Indiach, z półroczną przerwą na odkrywanie Hiszpanii.

Znam się na

Jodze. Jako certyfikowany instruktor hatha jogi i jogi dla kobiet w ciąży, od ponad półtora roku prowadzę regularne zajęcia w dwóch poznańskich szkołach jogi. Poza tym jestem posądzana o znajomość tekstów niemal wszystkich piosenek na świecie.

Lubię

Podróże małe i duże, jogę, psychologię, warsztaty rozwojowe i poszerzanie świadomości (wszelakiej).

W wolnym czasie

Szkolę się i szkolę nieustannie. Tańczę, pracuję z ciałem na rozmaitych warsztatach, śpiewam, imprezuję. Otaczam się bliskimi, przyjaciółmi, muzyką i herbatą.