SALES MANAGER

Katarzyna Sobczyńska

Doświadczenie

W trakcie studiów na kierunku Filozofia, spec. Komunikacja Społeczna rozpoczęła półroczne praktyki u boku Marty Gierlińskiej poznając świat marketingu i coachingu oraz tłumacząc materiały szkoleniowe z języka angielskiego na polski. W wieku 20 lat zaczęła pracę w agencji marketingu internetowego na stanowisku specjalisty ds. SEO i SEM, krótko potem awansując na seniora. Następnym krokiem w jej karierze była praca specjalisty SEM, pełniła tam funkcję doradcy zarówno w kwestii reklam i pozycjonowania w Google, jak i prowadzenia stron www oraz sprzedaży e-commerce. Codziennie czuwała nad przebiegiem kampanii reklamowych i analizowała je dla obsługiwanych przez nią firm. Po ponad 2 latach pracy w branży SEM postanowiła zmienić otoczenie, zostając Sales Managerem. W Filmpoint odpowiada przede wszystkim za sprzedaż naszych usług.

Osiągnięcia

Wielokrotnie uczestniczyłam w szkoleniach Google zdobywając certyfikaty Google Analytics oraz AdWords – sieci wyszukiwania i video. Przez ponad 8 lat prowadziłam i moderowałam kilka for literackich. Skoczyłam też na koniu przeszkodę o wysokości 1,2 m, bez trzymanki! Wygrywałam liczne konkursy recytatorskie i miałam swoje 5 minut na deskach jednego z poznańskich teatrów.

Znam się na

Szeroko pojętym marketingu, w szczególności: SEO, SEM, promocji w social mediach, tworzeniu oraz realizowaniu kampanii w Internecie.

Lubię

Fantastykę, horrory, viking metal, komiksy, tutoriale DIY.

W wolnym czasie

Rysuję, maluję, fotografuję, czytam encyklopedie specjalistyczne (sic!), gram w gry.