SOCIAL MEDIA MANAGER

Justyna Malińska

Doświadczenie

Od dziecka miała zacięcie do nauczania innych, co na każdej rodzinnej imprezie odczuwali jej młodsi kuzyni. Jednak postanowiła iść inną ścieżką. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe oraz podyplomowe studia na kierunku Negocjacje i Mediacje. Na swoim koncie ma także kilkumiesięczny wolontariat w firmie eventowej i buziaczki m.in. z Pawłem Małaszyńskim i Michałem Żebrowskim. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w znanym, niegdyś aukcyjnym, portalu na „A”, zaczynając jeszcze na studiach w dziale obsługi użytkownika, przez rekrutacje i szkolenia nowych pracowników, z dłuższym przystankiem w marketingu zagranicznym, gdzie odpowiadała m.in. za rozwój serwisu na rynkach międzynarodowych, głównie w Europie Wschodniej. Ostatecznie wylądowała w działce społecznościowej, a potem u nas, w Filmpoint, jako social media ninja. #hadzia

Osiągnięcia

W wieku 10 lat wyreżyserowałam podwórkowy spektakl teatralny „Romeło i Julia”. A tak na poważnie moim największym osiągnięciem życiowym jest zdecydowanie dom, który razem z mężem udało mi się stworzyć i dwie córki, których radosny wrzask wita mnie każdego dnia po powrocie z pracy.

Znam się na

Facebooku, Instagramie i ogólnie pojętych social mediach.

Lubię

Podróże (niekoniecznie all inclusive), książki dla małych i dużych, zakręconą twórczość Salvadora Dali i sushi (mogłabym je jeść na śniadanie, obiad i kolację).

W wolnym czasie

Jako żona, mama i właścicielka hałaśliwego Berneńczyka w wolnym czasie dopracowuję do perfekcji pojęcie „multitasking”,  a przy okazji planuję emeryturę w słonecznej, włoskiej hacjendzie, z własną winnicą.