MOTION DESIGNER

Anna Górska

Doświadczenie

Absolwentka szkoły muzycznej oraz kierunku Grafika i Animacja na poznańskiej WSNHiD. Ma za sobą kilka kursów projektowania, warsztatów fotograficznych, a nawet mały epizod z 3D oraz tworzeniem gier.

Dobrze czuje się nie tylko przed monitorem komputera, ale też na planach – dzięki czemu coraz pewniej chwyta za kamerę. Świetnie radzi sobie także z innymi wyzwaniami – trzeba kogoś ładnie ubrać czy ustawić scenografię? Dla Ani nie ma problemu! Jej związek z Filmpoint zaowocował rozwijaniem umiejętności na kilku płaszczyznach. Nie lubi szufladek i ograniczeń, dlatego próbuje i łapie się nowych rzeczy: od kursu szycia i jazdę konną, przez projektowanie wnętrz, aż po pływanie żaglówką. A dodatkowo zatrzymuje to wszystko w kadrze.

Osiągnięcia

Moje fotografie były prezentowane na czterech wystawach, a dyplomowy teledysk dostał się na kilka międzynarodowych festiwali, m.in miał swoją publiczną premierę podczas finału Global Short Awards w Nowym Jorku. Z Filmpoint zrobiłam dwa filmy, które w konkursie 48HFP, zgarnęły dwa wyróżnienia.

Znam się na

Fotografii, animacji, projektowaniu, muzyce i montażu.

Lubię

Żelki, dobrą muzykę, podróże, surrealistyczne malarstwo i opowiadania, freestylowo piec ciasta.

W wolnym czasie

Staram się zobaczyć jak najwięcej ciekawych kawałków świata, szukając idealnego miejsca na domek na drzewie czy hobbicką norkę. Chodzę do kina (nawet na filmy dla dzieci), a czasem po prostu leżę z książką w trawie.