Zaprezentuj swoją firmę jako eksperta w branży, dotrzyj do sprecyzowanej grupy docelowej, zyskaj lojalnych klientów. Oczywiście, ale jak? Jak reklamować firmę, by promocja była efektowna i efektywna? Produkcje wideo to sposób na skuteczną reklamę, w niedługim czasie i przy rozsądnych kosztach. Przekonaj się, jakie możliwości dają filmy video!

Video reklama firmy – czy jest dla mnie?

strategie video
Dopiero zaczynasz przygodę z biznesem i zastanawiasz się – jak mogę zareklamować firmę dużej ilości osób? Wprowadzasz na rynek nowy produkt? Prowadzisz nowoczesne, zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo i chcesz zaprezentować zasoby firmy, budując profesjonalny, biznesowy wizerunek wśród partnerów, a także pozyskać nowych kontrahentów? A może prowadzisz rekrutację i pragniesz jasno pokazać specyfikę działalności, by na stanowisko aplikowały kompetentni, wartościowi kandydaci? Na każdą z Twoich potrzeb mamy odpowiedź – skuteczna reklama firmy w mediach, dzięki produkcji odpowiedniego video.

Jak mogę wypromować firmę dzięki produkcjom video?

Jak widzisz, filmy video w promocji marki to skuteczne narzędzie dające wiele możliwości. Aby właściwie wybrać odpowiedni rodzaj filmu należy przede wszystkim określić cel reklamy. Z uwagi na potrzeby firm, wykształciło się wiele form video, z których najpopularniejsze to:

 • filmy wizerunkowe  – ukazują specyfikę firmy, sposób jej funkcjonowania, ideę przyświecającą codziennej pracy. Są świetną reklamą dla nowej firmy, której świadomość istnienia jest jeszcze w budowie, jak i dla zaawansowanych, innowacyjnych przedsiębiorstw. Opowiedz swoją historię, pokaż, jak pracuje się u Ciebie i zyskuj wartościowych odbiorców!
  Sprawdź, jak zrobiliśmy to my https://vimeo.com/183484870
 • explainer video – to skuteczna i szybka promocja firmy, która dopiero wchodzi na rynek, a także doskonały sposób na reklamę nowego produktu, czy usługi. To krótki, animowany film, który w unikalny, prosty i łatwy do zapamiętania sposób pokazuje, jak działa produkt, proces, czy biznes
  https://vimeo.com/265399214
 • filmy szkoleniowe – jak możesz wypromować firmę na filmach szkoleniowych? Niezwykle skutecznie! Dzięki nim zaprezentujesz swoją firmę, jako eksperta, przekazując wiedzę zarówno pracownikom, partnerom biznesowym, jak i innym odbiorcom,
  https://vimeo.com/204569644
 • filmy rekrutacyjne – to nowoczesna i wiarygodna metoda pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników. Dzięki nim niezwykle skutecznie podkreślisz swój indywidualizm, oraz atmosferę panującą w zespole. Zamiast mówić – jesteśmy kreatywni, wyraź to niekonwencjonalną formą swojego video, a efekt będzie o wiele lepszy!
  https://vimeo.com/184992585

Są to najpopularniejsze, główne kategorie produkcji, jednak możliwych zastosowań video jest dużo więcej. Niezależnie od tego, jaki cel chcesz osiągnąć, jaki problem chcesz rozwiązać bądź, co chcesz zakomunikować – da się to zrealizować przy pomocy video.

Czy to dobry sposób na szybką promocję mojej firmy?

Video reklama firmy, która znajdzie się w sieci i zaintryguje, to możliwość niezwykle skutecznej i szybkiej promocji firmy. Odbiorcy mogą ją przekazywać dalej, udostępniać, a dzięki temu rośnie nie tylko świadomość Twojej marki, ale i szybko wzrastają szanse na dotarcie do coraz to szerszej grupy potencjalnych klientów.

Zdecydowałeś się na video promujące Twoją działalność? Zgłoś się do doświadczonej agencji, która doskonale wie, jak skutecznie reklamować firmę. Przedstaw im swój cel, sprawdź, jakie są koszty reklamowania firmy i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by Twoja marka wyprzedziła konkurencję.

Zaciekawił Cię artykuł i zastanawiasz się nad współpracą? Napisz do nas – odpowiemy na wszystkie pytania!