Budowanie świadomości marki w niebanalny sposób wyróżni Twoją firmę w branży i pozwoli zyskać lojalnych partnerów biznesowych. A jak to zrobić, by przyniosło zamierzone efekty? Filmy korporacyjne to doskonałe narzędzie prezentujące profesjonalizm i doświadczenie Twojej firmy. W jakiej sytuacji i komu mogą przynieść największe korzyści?

Dla kogo taki film?


Dla dużych, nowoczesnych firm, prowadzących zaawansowaną technologicznie działalność. To odpowiednie narzędzie, aby ukazać szerokie zaplecze biznesowe poparte wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Filmy korporacyjne sprawdzą się także w momencie, kiedy rozwijasz swój biznes i poszukujesz nowych kontrahentów. Jeśli więc jesteś innowacyjnym przedsiębiorcą, zarządzającym stabilną i kompetentną marką – film korporacyjny jest właśnie dla Ciebie! Z jego pomocą bez trudu znajdziesz wartościowych partnerów, wspomagających rozwój firmy.

Film korporacyjny a skuteczna komunikacja zewnętrzna

Materiały video dotyczące Twojej firmy pracują na jej biznesowy wizerunek w szerokim zakresie. Stanowią świetną reklamę dla obecnych oraz potencjalnych wspólników. Prezentując rozbudowane zaplecze technologiczne biznesu skutecznie informują partnerów, że Twoja marka to właściwy wybór. Filmy korporacyjne budują profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa także wśród potencjalnych inwestorów, szerząc jej rozpoznawalność w branży.

Dlaczego film a nie broszura reklamowa?

Film daje wiele możliwości dotarcia do partnerów. Oddziałując na nich dźwiękiem, obrazem, dynamiką, nawiązuje z nimi kontakt. Profesjonalnie przygotowany film korporacyjny po pierwsze zwraca uwagę, po drugie intryguje i zapada w pamięć, a po trzecie – tworząc wartościowe treści – daje świadectwo profesjonalnego podejścia korporacji do udziałowców czy akcjonariuszy. Treść i grafika zamieszczone na kartce papieru nie mają takiej mocy, jak materiały filmowe. To tylko statyczne obrazy, a Twoja firma to działanie, zaangażowanie i praca –  to potrafi oddać jedynie film.

Zamieszczając filmy video w sieci tworzysz nowe perspektywy propagowania swojej działalności. Udostępniając go za pośrednictwem serwisów takich jak np. LinkedIn, czy publikując w mediach branżowych zapewniasz swojej firmie skuteczny sposób dotarcia do potencjalnych, kompetentnych partnerów. To także świetne rozwiązanie w przypadku firm prowadzących działalność na skalę światową – film korporacyjny udostępniony w Internecie z łatwością dotrze do zagranicznych wspólników i inwestorów.

Wyróżnij swoją firmę

W Filmpoint tworzymy niebanalne materiały, dzięki którym Twoja firma efektownie zaprezentuje się jako wysoko rozwinięte przedsiębiorstwo, wykorzystujące w swojej działalności innowacyjne rozwiązania, wyróżniając się na tle konkurencji. Dlatego warto zlecić przygotowanie filmu korporacyjnego doświadczonej agencji reklamowej, która pracując z pasją, wie, jak pokazać Twoją pracę pełną pasji i kompetencji.

Zaciekawił Cię artykuł i zastanawiasz się nad współpracą? Napisz do nas – odpowiemy na wszystkie pytania!